Wiadomości zwyczaje

Najnowsza płyta TEDE w wersji instrumentalnej dostępna tylko w NuPlays

1 marca 2013 r. odbędzie się oficjalna premiera albumu „Paffistotedes” - najnowszej, wspólnej produkcji Tede oraz producenta

Teaser

1 marca 2013 r. odbędzie się oficjalna premiera albumu “Paffistotedes” – najnowszej, wspólnej produkcji Tede oraz producenta P.A.F.F’a. Tego samego dnia płyta dostępna będzie w serwisie NuPlays.pl, który jest jednym z patronów tego wydawnictwa. Jednocześnie ukaże się wersja instrumentalna “Pattistotedesa”, którą można będzie kupić tylko w NuPlays.pl.

Sprzedaż w NuPlays.pl najnowszej produkcji znanego polskiego artysty hip-hopowego Tede oraz P.A.F.F.’a, producenta z Wrocławia balansującego na granicy hip-hopu i muzyki elektronicznej, rozpocznie się 1 marca br. punktualnie o godzinie 16.00.

Płyta “Paffistotedes“,ukazująca się nakładem PLNY TEXTYLIA MADERFAKIN REKORDS „˘ przy współpracy z wytwórnią Wielkie Joł, dostępna będzie w NuPlays.pl w cenie 10 zł. Zawierać będzie zarówno remiksy (m.in. z płyty “Mefistotedes), jak również zupełnie nowe utwory, zarejestrowane specjalnie na to wydawnictwo.

Ponadto TYLKO w NuPlays.pl można będzie kupić instrumentalną edycję tego albumu. Cena będzie wynosić również 10 zł. Serwis wraz z wydawcą przygotował także specjalną ofertę ” obydwa albumy w cenie 15 zł. Dla pierwszych 10 osób, które kupią ten pakiet NuPlays przygotował niespodziankę.

Album “Paffistotedes” w wersji regularnej dostępny będzie ” poza NuPlays.pl – tylko w warszawskim sklepie PLNY Stolica oraz w sprzedaży wysyłkowej na stronie internetowej www.holahola.pl.  

NuPlays.pl jest jednym z partnerów tego wydawnictwa.

 

***

O NuPlays

NuPlays to nowy portal do kupowania i sprzedawania muzyki. Oferuje fanom, muzykom i wydawnictwom zupełnie nowe możliwości i formy, do których należy m.in. opcja tworzenia ekscytujących ofert, składających się z cyfrowej muzyki i atrakcyjnych gadżetów, usług i propozycji. W NuPlays dział także unikatowy system lojalnościowy, premiujący aktywnych użytkowników tzw. Superofertami ” spotkaniem z ulubionym zespołem, pamiątkami, biletami z wejściem na backstage, itd.

Dzięki NuPlays artyści mogą być bliżej swoich fanów, a nabywcy muzyki doświadczać niegdysiejszych emocji porównywalnych tylko z poszukiwaniem i nabywaniem cennych winylowych płyt.

A to już wiesz?  Fundacja LOTTO Milion Marzeń pod szczęśliwą gwiazdą!

 

 

< 235789" >

Źródło NuPlays S.A.. Dostarczył netPR.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy