Nowy rok Sylwester

Noc sylwestrowa – Cera, figura czyliprzygotowania do sylwestra zacznij już dziś

Noc sylwestrowa – Cera, figura czyliprzygotowania do sylwestra zacznij już dziś
Cera, figura…przygotowania do sylwestra zacznij już dziś Noc sylwestrowa, to jedna z najważniejszych nocy w roku. Być może dlatego, że podczas tej jednej nocy w

Cera, figura…przygotowania do sylwestra zacznij już dziś

Noc sylwestrowa, to jedna z najważniejszych nocy w roku. Być może dlatego, że podczas tej jednej nocy w kalendarzu przybywa nam kolejny rok i to nie przeszkadza. Czy na pewno? Radzimy jak zadbać o wygląd już teraz, by w czasie balu zachwycić urodą i wejść dobrze w nowy okres.

Niejedna z nas usilnie próbuje wejść w ulubioną sukienkę i powrócić do formy z wakacji. Na próżno jednak praktykowanie diety i wylewanie siódmych potów na siłowni? Czasu na osiągnięcie zadowalających efektów jest niewiele. Co więc zrobić, aby sprawić wrażenie na bliskich i przejść subtelną zmianę? Pomocne okażą się nieinwazyjne zabiegi medycyny estetycznej.

Oponka i boczki
Otyłość, związane z nią oponka oraz boczki, dotyczy dziś kobiet w każdym wieku. Jej najczęstszymi przyczynami są problemy z przemianą materii, hormonami, przyswajanie zbyt dużej ilości pustych kalorii, siedzący tryb życia i stres. W wyniku tego otyłość jest uznawana za chorobę cywilizacyjną.

Rozwiązanie
Zabiegiem skutecznie redukującym tkankę tłuszczową jest kriolipoliza – bezbolesny i nieinwazyjny zabieg polegający na kontrolowanej ekspozycji tkanki tłuszczowej na zimno. ” Zabieg kriolipolizy bazujący na nowoczesnej metodzie CoolTechTM jest przeznaczony dla osób posiadających nadmiar miejscowo skoncentrowanej tkanki tłuszczowej, np.: na brzuchu, w okolicach bioder czy na udach. Podczas zabiegu kriolipolizy komórki tłuszczowe są zamrażane specjalnym aplikatorem, w skutek czego dochodzi do ich uszkodzenia, a następnie obumierania czyli apoptozy. Obumarłe komórki uwalniane są do układu limfatycznego, a następnie są metabolizowane i wydalane w naturalnym procesie fizjologicznym. ” tłumaczy Urszula Sztwiertnia, konsultant medyczny firmy Shar-Pol specjalizującej się w nowoczesnych systemach dla medycyny estetycznej.

Zmarszczki, wiotka skóra twarzy z naczynkami
Zmarszczki, naczyniaki i brak elastyczności skóry to naturalne efekty upływającego czasu. Pierwsze wspomniane zmiany na skórze można zauważyć już ok. 30 roku życia. Trudno im jednak zapobiec, ponieważ komórki i kolagen ulegają starzeniu, a z biegiem lat zmniejsza się ich zdolność do regeneracji. Aby czuć się dobrze we własnej skórze podczas balu, skutki procesu starzenia się można zminimalizować dzięki odpowiednim zabiegom takim jak np. Triniti „˘.

A to już wiesz?  Do białego rana " propozycje kreacji na Sylwestra

Rozwiązanie
Program Triniti „˘ jest jedyną w pełni kompleksową formułą, dzięki której można uzyskać jednoczesną poprawę koloru skóry, jej ujędrnienie oraz przemodelowanie zarówno głębszych, jak i płytszych warstw struktury. Unikalna procedura kliniczna opiera się na działaniu trzech różnych aplikatorów i wykorzystuje technologię elos, która integruje dwie energie ” światło i bipolarny prąd RF. Program Triniti „˘ wykonuje się w trakcie jednej wizyty w gabinecie w trzech krokach.
Efekt liftingu jest widoczny już w trakcie zabiegu, ale w pełni satysfakcjonujące rezultaty osiąga się po upływie ok. 4-6 tygodni. Okres rekonwalescencji jest minimalny i wynosi od 1 do 2 dni, a drobne ślady pozabiegowe na twarzy, które mogą wystąpić w ciągu kilku dni po wykonaniu procedury, z łatwością ukryjemy pod makijażem.

Zabiegi kriolipolizy CoolTechTM i fotoodmładzania Triniti „˘ to dobre rozwiązania dla osób, które chcą pozbyć się mankamentów figury bez nadmiernej ingerencji w swoje ciało, w szybki sposób. Są doskonałą alternatywą dla zabiegów chirurgicznych i głodzenia się.
Wszystkie zabiegi powinno przeprowadzać się w certyfikowanych, specjalistycznych gabinetach bądź klinikach po wcześniejszej konsultacji z lekarzem.
Cera doskona_a bez tr_dziku, przebarwie_, naczynek_fot. 123rf

Pi_kna kobieta szykuje si_ na sylwestra fot.123rf.com

Pozb_d_ si_ oponki przed sylwestrem dzi_ki zabiegom kriolipolizy CoolTech fot. 123rf.com

Wyłącznym dystrybutorem wspomnianych aparatów do zabiegów w Polsce jest firma Shar-Pol.
Więcej informacji: www.shar-pol.pl

O firmie:
SHAR-POL jest ekspertem i prekursorem w dziedzinie medycznych zastosowań laserów w Polsce. Bogate portfolio spółki tworzą urządzenia z zakresu medycyny estetycznej przeznaczone m.in. do wykonywania zabiegów: redukcji tkanki tłuszczowej, ujędrniania skóry, usuwania zmian naczyniowych, fotoodmładzania, lipolizy laserowej, a także dermatochirurgii.
Firma od 20 lat obsługuje duże szpitale publiczne, kliniki prywatne oraz gabinety lekarskie i kosmetyczne, zapewniając pełny zakres usług. www.shar-pol.pl

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy