Aktulności Dom LIFESTYLE

Śniadanie walentynkowe

Wszyscy zakochani czekają na Walentynki i prześcigają się w pomysłach, jak sprawić przyjemność swojej drugiej połówce. Jeżeli brakuje Ci inspiracji na tegoroczny prezent walentynkowy albo chcesz wykazać się pomysłowością, mamy dla Ciebie idealne

Data publikacji: 2019-02-12, 15:30
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Śniadanie walentynkowe
Kategoria: Dom, LIFESTYLE

Wszyscy zakochani czekają na Walentynki i prześcigają się w pomysłach, jak sprawić przyjemność swojej drugiej połówce. Jeżeli brakuje Ci inspiracji na tegoroczny prezent walentynkowy albo chcesz wykazać się pomysłowością, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Śniadanie walentynkowe Dom, LIFESTYLE - Wszyscy zakochani czekają na Walentynki i prześcigają się w pomysłach, jak sprawić przyjemność swojej drugiej połówce. Jeżeli brakuje Ci inspiracji na tegoroczny prezent walentynkowy albo chcesz wykazać się pomysłowością, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!

Wśród wielu pomysłów na prezent na Walentynki najlepiej wybrać ten, który tak naprawdę wcale nie jest materialny. Aby uczynić to święto wyjątkowym, warto zacząć od wspólnego, uroczystego śniadania. W końcu wszystko, co stworzone samodzielnie, pochodzi prosto z serca.

Serce na talerzu

Powiedzenie „przez żołądek do serca” jest cały czas aktualne i doskonale sprawdzi się w każdym związku. Przygotuj dla swojej drugiej połówki ulubione przysmaki albo zaskocz ją nowościami, których zawsze chcieliście spróbować.  Stwórz prawdziwe kulinarne dzieła sztuki i podaj je w specjalnie przygotowanych na ten dzień naczyniach. Wybierz zestaw śniadaniowy w Waszych ulubionych kolorach, wzorach lub postaw na zastawę z dedykowanymi napisami i tematycznymi serduszkami.  Nie zapomnij o tacy do serwowania, w końcu jak śniadanie walentynkowe – to tylko do łóżka! Świeże kwiaty, pachnące zioła albo delikatne oświetlenie dekoracyjne z pewnością zrobią wrażenie. Inspiracje do stworzenia tak wyjątkowej oprawy znajdziesz w salonach Agata.

Wnętrze stworzone z miłości

Jeśli chcesz poczuć atmosferę Walentynek w całym mieszkaniu, zdecyduj się na zmianę swoich dodatków do aranżacji wnętrza. Zacznij od nowych tekstyliów: pościeli i poduszek. Postaw na wzory, które kojarzą się z Dniem Zakochanych. Dzięki temu odświeżysz swoją sypialnię i nadasz jej właściwy klimat. Doskonałym prezentem dla ukochanej osoby może być również ciepły koc, idealny do spędzania długich, romantycznych wieczorów przy lampce wina i dobrym filmie.  

– Walentynki to również idealna okazja, aby trochę powspominać. Zaskocz ukochaną osobę i przygotuj dedykowaną ramkę z Waszymi zdjęciami z różnych wyjazdów i wspólnie spędzonych chwil. W salonach Agata znajdziesz produkty w wielu różnych stylach, dlatego z pewnością dobierzesz coś, co idealnie pasuje właśnie do Was – radzi Natalia Nowak, ekspert ds. aranżacji wnętrz.

A to już wiesz?  W wakacje rośnie zapotrzebowanie na polskich opiekunów za granicą. Głównie w Niemczech

Romantycznie przez cały rok

A może pragniesz celebrować Walentynki przez cały rok? Zadbaj o swoją ukochaną osobę nie tylko od święta i stwórz romantyczną atmosferę we wnętrzu na co dzień. W aranżacji doskonale sprawdzą się zapachowe świeczki w różnych kształtach, ozdobne światełka, wazony czy figurki dekoracyjne. Stworzą przyjazną atmosferę nie tylko 14 lutego.

– Popularnym upominkiem dla kobiety na Walentynki są kwiaty. Dlatego warto mieć w domu ulubiony wazon, który pomieści bukiet od ukochanego. Pamiętaj, że dodatki aranżacyjne powinno się dobierać do charakteru całego pomieszczenia i preferowanego przez nas stylu. W tym sezonie bardzo modne są oryginalne figurki, na przykład kaktusy, które można z powodzeniem łączyć z klasycznymi wzorami walentynkowymi  – dodaje Natalia Nowak, ekspert ds. aranżacji wnętrz salonów Agata.

Święto Zakochanych to czas, w którym cała uwaga powinna być skupiona na ukochanej osobie. W tym dniu doceń swoją drugą połówkę i pokaż, ile dla Ciebie znaczy. Romantyczne śniadanie przy odpowiedniej oprawie to z pewnością dobry początek tego dnia.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Śniadanie walentynkowe Dom, LIFESTYLE - Wszyscy zakochani czekają na Walentynki i prześcigają się w pomysłach, jak sprawić przyjemność swojej drugiej połówce. Jeżeli brakuje Ci inspiracji na tegoroczny prezent walentynkowy albo chcesz wykazać się pomysłowością, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie!
Hashtagi: #Dom #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy