Aktulności LIFESTYLE Styl życia

URODZINY PORTU ŁÓDŹ

Data publikacji: 2018-03-20, 10:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: URODZINY PORTU ŁÓDŹ
Kategoria: Styl życia, LIFESTYLE

Tydzień niesamowitych atrakcji 19 – 25 marca Ponad 7 tysięcy nagród do wylosowania!

URODZINY PORTU ŁÓDŹ Styl życia, LIFESTYLE - Tydzień niesamowitych atrakcji 19 – 25 marca Ponad 7 tysięcy nagród do wylosowania!

Port Łódź świętuje swoje 8 urodziny. Z tej okazji Centrum zaprasza wszystkich do wspólnej niezapomnianej zabawy, w której wygrać można ponad 7 tysięcy nagród, w tym nagrodę główną – bon o wartości 5 000 zł do sklepu IKEA. Atrakcje urodzinowe Portu Łódź potrwają do niedzieli 25 marca, na kiedy to zaplanowany jest Wielki Finał zabawy z atrakcjami!

W Atrium Portu Łódź pojawiło się kilka tysięcy wiosennych żonkili, które tworzą niesamowity kwiatowy dywan. Dekoracji dopełniają kolorowe balony, które zostały ułożone w duże 1,5 – metrowe kwiaty. Natomiast pośrodku stanęło drzewo, na którym zawieszonych zostało mnóstwo jabłuszek i… tu zaczyna się zabawa! Każdy, kto przedstawi paragon na kwotę 100 zł za zakupy dokonane w Porcie Łódź w okresie od 19 do 25 marca będzie mógł zerwać z drzewa wybrane przez siebie jabłko. A każde wygrywa! Uczestnicy będą mieli szansę zdobyć jedną z ponad 7 tysięcy przygotowanych przez Port Łódź nagród oraz wziąć udział w Wielkim Finale 25 marca o godzinie 18:00 w Atrium.

Aby przejść do drugiego etapu i dać sobie szansę na wygranie bonu o wartości 5 000 zł do sklepu IKEA trzeba będzie wykazać się sporą dawką umiejętności przewidywania. Kto zgarnie główną wygraną? Ten, kto najcelniej poda wagę jabłek w wiklinowym koszu! Wagę podawać będziemy w gramach. Osoba, która poda wynik prawidłowy lub najbliższy faktycznej wadze jabłek zostanie zwycięzcą zabawy. Wagę kosza jabłek będziemy mogli oszacować w specjalnym formularzu już po pierwszym etapie zabawy, czyli po zerwaniu wybranego jabłka z drzewka nagród.

Aby mieć pewność, że nagroda główna nam nie przepadnie, podczas finału, który odbędzie się w niedzielę 25 marca o godzinie 18:00, trzeba być obecnym osobiście i mieć ze sobą dowód tożsamości. Finał urodzinowej zabawy będzie pełen emocji! Wydarzenie dodatkowo uświetnią występy oraz urodzinowy tort złożony z blisko 1000 babeczek. Ale to nie koniec atrakcji – do 25 marca w godzinach 16:00 – 19:00 każdy maluch będzie mógł wziąć udział w wiosennych warsztatach plastycznych, które odbędą się w Atrium przy głównej scenie. Zajęcia dla dzieci są bezpłatne.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
URODZINY PORTU ŁÓDŹ Styl życia, LIFESTYLE - Tydzień niesamowitych atrakcji 19 – 25 marca Ponad 7 tysięcy nagród do wylosowania!
Hashtagi: #Styl życia #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy


Tagi: #500+   #Handel   #INWESTOR   #black friday   #cyberponiedziałek   #czarny piątek   #handel detaliczny   #sezon świąteczny