Aktulności LIFESTYLE Żywienie

Wyjątkowy luty w Starbucks

Każdy rozpoczynający się rok przynosi nowe możliwości, także dla poszukiwaczy niecodziennych rozkoszy podniebienia. W kawiarniach Starbucks czeka bogata oferta, stworzona by zaskakiwać oryginalnymi

Data publikacji: 2016-02-09, 12:00
Oryginalny tytuł wiadomości prasowej: Wyjątkowy luty w Starbucks
Kategoria: Żywienie, LIFESTYLE

Każdy rozpoczynający się rok przynosi nowe możliwości, także dla poszukiwaczy niecodziennych rozkoszy podniebienia. W kawiarniach Starbucks czeka bogata oferta, stworzona by zaskakiwać oryginalnymi smakami!

Wyjątkowy luty w Starbucks Żywienie, LIFESTYLE - Każdy rozpoczynający się rok przynosi nowe możliwości, także dla poszukiwaczy niecodziennych rozkoszy podniebienia. W kawiarniach Starbucks czeka bogata oferta, stworzona by zaskakiwać oryginalnymi smakami!

Wybierz swoje ulubione Latte!

Luty to doskonała okazja do spróbowania nowych, limitowanych czasowo propozycji w Starbucks. Jedną z nich jest pistacjowo-różana Mokka, czyli połączenie espresso i mokki wzbogacone smakami pistacji oraz róży. Całość urozmaica pistacjowo-różana bita śmietana i posypka z makaroników francuskich. Niewykluczone, że odtąd napój ten stanie się Waszym faworytem w ofercie! Ale jeśli jesteście miłośnikami karmelu – przygotowano także coś specjalnie dla Was! Niecodzienną propozycją dla jego smakoszy jest Latte z palonym karmelem. Espresso, spienione mleko i bita śmietana, uzupełnione odpowiednią porcją karmelu w postaci syropu oraz posypki, zaspokoi nawet najbardziej spragnione słodyczy podniebienia. Ten sezon dostarcza szerokiego wyboru. Czy już wiecie, do którego z napojów Wasze serce zabije mocniej?

Miłość od pierwszego spróbowania

Gdy na dworze jeszcze chłodno, randkę lub spotkanie towarzyskie warto zaplanować w przytulnym miejscu pełnym smakołyków. Zwłaszcza, że do oferty powraca Triple Hot Chocolate, będąca połączeniem ciemnej i białej mokki z bitą śmietaną i polewą. „Ta pyszna propozycja jest doskonałym pomysłem na idealną randkę, podczas której już na samym początku czekolada wprawi Was w romantyczny nastrój! Od wieków czekolada była traktowana jako afrodyzjak. Casanova pijał ją zamiast szampana, twierdząc, że jest prawdziwym eliksirem miłości” – informuje z uśmiechem Magdalena Jurdziak, Marketing Manager CEE.

Walentynki w Starbucks

Zakochani, którzy w okresie walentynek wybiorą na miejsce randki kawiarnię Starbucks z pewnością się nie zawiodą. Dla wszystkich miłośników kawy marka Starbucks oprócz specjalnej walentynkowej wersji czekolady przygotowała wiele oryginalnych prezentów z okazji święta zakochanych, m.in. kubki i tumblery z miłosnymi symbolami czy też naładowane dowolną kwotą karty Walentynkowe Starbucks, które mogą być doskonałym prezentem dla adorowanej osoby. Specjalne promocje czekają także na posiadaczy kart My Starbucks Rewards. Wszystkie pary które odwiedzą kawiarnię 14 lutego i kupią w tym dniu Triple Hot Chocolate, dostaną od Starbucks drugi napój gratis.

A to już wiesz?  Galeria Zaspa zaprasza na 1. urodziny

W ten dzień naszą niezawodną rekomendacją jest kawa ziarnista Caffè Verona®, którą można zamówić we French Pressie czyli tzw. zaparzarce w kawiarni bądź zakupić do domu. To uwodzicielska mieszanka ziaren z Ameryki Łacińskiej i Indonezji z delikatnym echem głębi, duszy i słodyczy Italian Roast. Ponieważ tak dobrze współgra z czekoladą, kawa ta jest naszą ulubioną propozycją na walentynki i wszelkiego rodzaju spotkania we dwoje. Bella, Bella! Miłośnicy literatury dobrze wiedzą, że Werona to miasto, w którym Szekspir umieścił akcję „Romea i Julii”, i choć fabuła dramatu kończy się tragedią, my zapewniamy, że każda filiżanka tej kawy ma szczęśliwe zakończenie.

źródło: Biuro Prasowe
Załączniki:
Wyjątkowy luty w Starbucks Żywienie, LIFESTYLE - Każdy rozpoczynający się rok przynosi nowe możliwości, także dla poszukiwaczy niecodziennych rozkoszy podniebienia. W kawiarniach Starbucks czeka bogata oferta, stworzona by zaskakiwać oryginalnymi smakami!
Hashtagi: #Żywienie #LIFESTYLE

Artykuly o tym samym temacie, podobne tematy